';
projektowanie wnętrz Rybnik
Projektant wnętrz Aleksandra Wydra
Projektant wnętrz Aleksandra Wydra

Projektowanie wnętrz Rybnik

Projektowanie wnętrz w naszej pracowni łączy to co najważniejsze, czyli Twoje potrzeby i upodobania, a także styl i funkcjonalność.

Pracownia projektowania wnętrz Novastrefa została  założona w 2018 roku jako konsekwencja wieloletniego doświadczenia w branży.

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej na kierunku Architektura Wnętrz. Swoje doświadczenie praktyczne buduję od początku działania pracowni dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami stolarskimi i wykończeniowymi. Łączę doświadczenie i  wykształcenie  z zamiłowaniem do szeroko pojętej estetyki i funkcjonalności wnętrz i mebli . Dzięki długoletniej pracy w tej branży i współpracy z wieloma doświadczonymi stolarzami, wykonawcami i innymi specjalistami  dziś mam pewność, że każdy projekt wnętrza będzie dobrze odwzorowany na końcowym etapie.

To co cechuje pracownię Novastrefa to indywidualne podejście do oczekiwań i preferencji inwestora. Poszukuję różnorodnych, ponadczasowych rozwiązań pasujących do stylu i etapu życia moich klientów oraz co ważne, mieszczących się w określonym budżecie. Istotnym jest nie tylko zagospodarowanie przestrzeni, ale również komfort przebywania w niej.  W projektach wnętrz stawiam na prostotę, nowoczesność, oryginalność, ale również estetykę. Podążam za modą i trendami, ale zawsze przyświeca mi myśl, aby wnętrza były ponadczasowe. Lubię łączyć i zestawiać stare materiały z nowymi, a także eksponować to co wartościowe…

Meble

Współpracuję z najlepszymi stolarzami, z którym wspólnie wykonujemy całościowe inwestycje. Dbałość o najmniejszy detal jest tu niezwykle ważna.

Wnętrza

Mając na uwadze potrzebę kompleksowego podejścia do inwestycji polecę solidną firmę remontowo-budowlaną, która wykona Państwa remont zgodnie z założeniami projektowymi pod moim czujnym okiem.

inteligentne wnętrza

Intuicyjne sterowanie światłem, alarmem, systemami audio, klimatyzacją, czyli zastosowanie technologii smart home w przestrzeni domowej to żaden problem.

Dzięki współpracy ze specjalistami z tej branży stworzę wnętrza idealne, skrojone specjalnie dla Państwa.

Projektant wnętrz Rybnik – Aleksandra Jaskuła

Szukasz oryginalnego i funkcjonalnego projektu wnętrza swojego mieszkania, domu lub biura w Rybniku? Zapraszam do współpracy, ze mną projektowanie Twoich nowych wnętrz będzie tylko przyjemnością. Zapisz mój numer lub najlepiej zadzwoń już teraz na: 799 965 704. Nie tworzę projektów szablonowo. Na bieżąco śledzę najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz oraz nowatorskie rozwiązania, tak by moje projekty były coraz lepsze. Satysfakcje daje mi coraz szersze grono zadowolonych Klientów.

Usługi projektowania wnętrz kieruję do klientów z Rybnika i okolic. Dojeżdżam na spotkania  oraz na inwestycje budowlane.

etapy współpracy

ETAP 1

01.

Poznajmy się!

Na pierwszym spotkaniu chciałabym poznać Państwa styl życia, oczekiwania, potrzeby, preferencje. Jest to niezwykle ważny moment, ponieważ na podstawie sugestii ze spotkania mogę dobrze nakierować tor pracy i przygotować pierwsze projekty koncepcyjne.

02.

Koncepcja

Na drugim spotkaniu przedstawię wstępną koncepcję układu w formie rzutów aranżacyjnych. Taka forma da nam wizję ogólnego zarysu całości. Na tym spotkaniu będę mieć też zestawienie kolorystyczne czy materiałowe w formie np. moodboard, próbników, wzorników, katalogów itp. Na tym etapie powinny zapaść decyzje dotyczące najważniejszych aspektów naszego projektu.

03.

Model 3D i wizualizacje

Na kolejnym spotkaniu przedstawię model 3D, który pozwoli nam omówić już pierwsze propozycje układu i kolorystyki. Wzajemna wymiana spostrzeżeń pozwoli na wykonanie końcowych wizualizacji, które będą wynikową wszystkich ustaleń. Etap konsultacji na modelu 3D kończy przygotowanie wizualizacji.

ETAP 2

Opcjonalnie możecie Państwo zdecydować się na dodatkową pracę:

04.

Rysunki wykonawcze i instalacyjne

Rysunki techniczne zaprojektowanych mebli a także istotnych detali wnętrza dla firmy remontowej oraz rysunki rozmieszczenia punktów wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych dostosowane do opracowań meblowych i wykończeniowych wnętrz. – jest to niezwykle ważne w momencie kiedy zależy Państwu na precyzyjnie wykończonym wnętrzu.

05.

Zestawienie materiałów i wyposażenia

Do każdego projektu dołączany jest spis wyposażenia i materiałów ujętych w projekcie z uwzględnieniem miejsc zakupu i cen, określa on potrzebny budżet na wykonanie zaprojektowanych wnętrz.

06.

Nadzór autorski nad inwestycją

mogę polecić sprawdzoną firmę stolarską lub remontową i mieć wpływ na realizację, mogę doglądać prac i sprawdzać czy wszystko idzie po naszej myśli również gdy macie Państwo swoich wykonawców.

Architektura i aranżacja wnętrz

Do zakresu projektu podchodzę bardzo elastycznie.  Istnieje możliwość optymalizacji zakresu projektowego i dostosowanie  do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Projekt koncepcyjny opierający się głównie na wizualizacjach zaproponuję gdy liczy się pomysł na wnętrze, natomiast Projekt kompleksowy gdy istotne jest wykończenie bardzo precyzyjne. O zakresie projektu decyduje inwestor, bazując na doświadczeniu doradzę też optymalny zakres współpracy.

Istnieje możliwość szacunkowej wyceny projektu na podstawie nadesłanych mailowo rzutów architektonicznych lub na bezpośrednim spotkaniu.

portfolio

Projekt eleganckich wnętrz z wykończeniami w granacie

Projekt jasnych wnętrz  z akcentem w kolorze szałwii

Projekt przytulnych wnętrz w ciepłych barwach złamanej bieli

pakiety projektowe

*powierzchnia do 20m2
PROJEKT POJEDYNCZEGO POMIESZCZENIA

 • inwentaryzacja
 • rzut aranżacyjny
 • rysunki wykonawcze
 • wizualizacje
 • zestawienie materiałów i wyposażenia z ujęciem miejsc zakupu i cen

  PROJEKT
  KONCEPCYJNY

  • inwentaryzacja
  • rzut aranżacyjny
  • wizualizacje
  • zestawienie materiałów i wyposażenia z ujęciem miejsc zakupu i cen

   Najchętniej wybierany
   PROJEKT
   KOMPLEKSOWY

   • inwentaryzacja
   • rzut aranżacyjny
   • rzuty wykonawcze podłóg, sufitów, punktów instalacji i innych
   • rysunki wykonawcze mebli projektowanych
   • wizualizacje
   • zestawienie materiałów i wyposażenia z ujęciem miejsc zakupu i cen

    PROJEKT KOMPLEKSOWY Z NADZOREM

    • inwentaryzacja
    • rzut aranżacyjny
    • rzuty wykonawcze podłóg, sufitów, punktów instalacji i innych
    • rysunki wykonawcze mebli projektowanych
    • wizualizacje
    • zestawienie materiałów i wyposażenia z ujęciem miejsc zakupu i cen
    • nadzór autorski

     Projekt wnętrz jest wyceniany indywidualnie, cena jest zależna od wielu czynników jak np. miejsce dojazdu, projektowana powierzchnia i inne. Dlatego przygotuj informacje dotyczące rodzaju projektu, powierzchni do zaprojektowania (może być w formie rzutu architektonicznego), miejsca inwestycji i podeślij na maila.

     Projektant wnętrz Aleksandra Jaskuła
     ADRES

     ul. Hansa Christiana Andersena 12/14
     44-121 Gliwice, woj. Śląskie

     TELEFON

     +48 799 965 704

     EMAIL

     biuro@novastrefa.com

     Pracownia wnętrz i mebli

     Al. Bielska 135d/23, Tychy